שירות לקוחות
אנו מחויבים להעניק ללקוח שירות ברמה הגבוהה ביותר, בהתבסס על רקע טכני מעמיק במערכות גילוי האש, ציוד כיבוי אש, מערכות אוטומטיות לכיבוי אש במתזי מים (ספרינקלרים) ומערכות מתח נמוך. חובתנו לספק ללקוח שירות איכותי המבוסס על מומחיות, מקצועיות, זמינות, אדיבות וסבלנות, באופן שיענה על דרישות וצרכי הלקוח בכל שעות היממה.
לרשותך בכל רגע
כל פניה אל מוקד השירות תענה מיד ע”י צוות מובחר ומיומן שידע לאפיין את הבעיה וינסה לתת מענה ראשוני מיידי, במטרה למנוע המתנה לטכנאי. במידת הצורך טכנאי שירות מוסמכים יגיעו עד יום עבודה מרגע פנייתך.
מקצועיות מעל הכל
אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מערך שלם של נציגי שירות, טכנאי שירות חוץ מומחים כל אחד בתחומו. כל נותני השירות בעלי רקע בכל המערכות הנתמכות על ידי החברה, מוסמכים לספק מענה ראשוני מהיר, מקצועי ואיכותי. הדרכות והכשרות שוטפות ניתנות לטכנאי השירות, במטרה לספק ללקוח שירות ברמה הטכנית והמקצועית הגבוהה ביותר. צוות המנהלים הטכניים שלנו נמצא בקשר רציף וקבוע עם היצרנים, כך שנוכל להעמיד לרשותך, בכל עת, ידע טכני עדכני, מקצועי ומיומן, תוך שיצוש במכשור מתקדם וחלקי חילוף מקוריים.
איכות כדרך חיים
אנו מחויבים לאיכות ללא פשרות. החברה כולה ואגף השירות בפרט, עובדים על פי תקן ישראלי ISO 9001 :2008 של מכון התקנים. בכל שלבי העשייה היום יומית אנו פועלים לשיפור השירות ללקוח תוך כדי הקפדה על נהלים המחזקים את הקשר לשביעות רצונו. כחלק מעמידה בתנאים אלו אנו עורכים סקרי שביעות רצון הלקוח ומודדים את הצלחתנו בהתאם לתוצאות הסקרים.
עם הפנים ללקוח
הננו מחויבים לתרבות ארגונית ממוקדת לקוח, המבוססת על הקשבה ומענה לדרישותיהם וציפיותיהם של לקוחותינו. כחברה ממוקדת לקוח, הרואה את הלקוח במרכז העשייה היום יומית, מטפחת החברה מצוינות בשירות ככלי להשגת יעדיה הארגוניים.
לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם:
בטיחות אש: 03-5561965 גפיר: 03-6500220
צרו קשר